#110 448, Mieszkanie, Warszawa, Białołęka, Aluzyjna 103926 EUR Warszawa,Białołęka,Aluzyjna
Детали
Описание
Co oferujemy do zakupuZadbane, bardzo przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow.50,1m2 na Białołęce
Opis osiedlaOsiedle wybudowane zostało w 2003 roku, jest ogrodzone, strzeżone i monitorowane i otoczone ciszą i zielenią. W jego zasobach są wysokokondygnacyjne budynki wyposażone we własne kotłownie.
Opis mieszkaniaMieszkanie usytuowane jest na 5 tej kondygnacji (IV piętrze) w 7-piętrowym budynku z windą. Budynek i klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Mieszkanie ciche, bardzo przytulne i komfortowe, składa się z: przestronnego Salonu 21,5m2 z wyjściem na duży Balkon 6m2 z widokiem na ciche osiedlowe podwórko; ustawnej Sypialni 11,3m2 z pojemną zabudowaną szafą; Kuchni 5,9m2; funkcjonalnej Łazienki z WC 4m2; Garderoby 2m2 oraz Przedpokoju 5,3m2. Nowoczesne okna mieszkania skierowane są na północny-wschód.
Opis lokalizacjiPiękna okolica — blisko tereny rekreacyjne, ścieżki rowerowe, las. Dobra komunikacja — obok pętla autobusowa, szybki dojazd do metra. W okolicy apteka, sklepy, bank, przedszkole.
Właściciel sprzedaje mieszkanie wraz z mieszczącym trzy samochody miejscem postojowe na parkingu znajdującym się tuż przy budynku w cenie
Zapraszamy na prezentację i do zakupu.



















